Hakkımızda

Murat Pastaneleri, Eskişehirlilere kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışan;  kendi tecrübelerine müşterilerinin istek ve görüşlerini de ekleyerek birlikte büyüyen bir işletmedir.

 

Kısa zamanda Ziyapaşa merkez pastaneye ek olarak 3 yeni şube açarak şehrin her yerine hizmet götüren Murat Pastaneleri, lezzeti, kalitesi ve hijyeni ile Eskişehir'in en iyi pastanesi olmayı başarmıştır.

 

Tatlı veya tuzlu her çeşit pastane ürününe taze bir şekilde ulaşmanızı sağlamak Murat Pastaneleri’nin ilk hedefidir. Tüm hijyen kurallarına bire bir uyularak üretilen her pasta, ustaların yetenekli elleri, müşterilerin hayal gücü doğrultusunda şekillenerek ortaya benzersiz ürünler çıkarılır.

 

Çay saatlerine eşlik edecek lezzetli kuru pastalar, tatlılar, özel günlerinizin tamamlayıcısı butik pastalar veya sabah kahvaltılarınızın lezzetli simit, poğaçaları her gün aynı özenle, aynı lezzetle Murat Pastaneleri'nde sizlere sunulmaktadır.

 

Düğün, nişan, doğum günü veya kutlamalarınızda konseptinizi tamamlayacak butik pastalarımızda ise sınır tanımıyoruz. Şeker hamurunun sınırsız renkleri ve pasta ustalarımızın yetenekli elleri sayesinde muhteşem pastalar ortaya çıkmaktadır. Siz de mutlu günlerinizi taçlandıracak lezzetler için Eskişehir pastane arıyorsanız Murat Pastaneleri leziz butik pastalarıyla sizleri bekliyor.